понеделник, юни 22, 2026

Нагли сме били. Бесен съм!

Най-четени

Бесен съм. И как няма да съм, като ни изхвърлиха, като непотребен боклук!
Нас работещите хора.
Да им … на управляващите, на щабове, и прочие ояла се пасмина. Какво да правят хората, които принудително бяха спряни?! Какво да правят хората, разчитащи единствено на заплатата си, и живеят месец за месец? От заплата, до заплата. Не всички сме бизнесмени, и депутати, ояли се като шопари.

Мая Манолова показа бърз кръвен тест за коронавирусЗащо няма бързи кръвни тестове за коронавирус в аптечната мрежа? Защо такива тестове не са осигурени…Mar 17 2020vijti.com

Питам господа управляващите – какво да правят обикновените бачкатори? Питам бе. Какво да правят хората, работещи за частници, които не ги интересува, дали има какво да ядеш. Не работиш – не ядеш. Това е техният принцип. Няма платен болничен, няма помощ от никъде.

- Advertisement -

Питам бе, господа, как тези хора ще оцелеят след вашите 30 дни, а може и да станат и 90, и 120.

Питам, ваш’та мамка шопарска. Било нагло и чак неморално да искат хората, поне тези дни под карантина да не плащаме поне ток, и вода.
Нагли сме били…

Ток, вода, наем, храна. Всичко това, ще се срути в края на месеца върху обикновения
бачкатор, и ще го срути психически, физически и финансово.

Как семейство разчитащо на 1200 лв. с две деца, ще оцелее, като никой не работи?

Как?

Пуснаха депутатите в отпуск, ама платен, тяхната мамица, дано пукнат до един.
И накрая на месеца, ще му преведат на бедният депутат хилядарките заплата.

А, обикновеният бачкатор, да го духа, така ли?

Нещастници мръсни, долни.

И най-смешното е, че ако не платиш тока, го спират, нищо, че си принудително спрян от работа.

Няма такава държава, няма такива измекяри, като управляващите.

Десетки хиляди хора, ще попаднат в лапите на мутренските бързи кредити, и ще потънат стремглаво, след което, ще им трябват години, да се изправят.

Лесно им е: седи си в къщи!!!

Седи, де? Ама тока идва, наема идва, децата трябва да ядат. А, седи си дома!

Било важно?! А не е ли важно да се храним?

Цял свят спря погасяване на кредити, опрости сметки, дава помощи. Само тая пасмина тука се налапа, бе. Нямат наяждане, тяхната мамица.

Дано пукнат до един, боклуци долни, до един.

Бесен съм.

Преди минути: Кирил Домусчиев диагностициран с коронавирус Собственикът на Лудогорец и председател на КРИБ Кирил Домусчиев е диагностициран с коронавирус. Но…Mar 17 2020vijti.com

– –
От Фейсбук

Последни новини

Румен Радев е замислил нещо страшно за Пеевски

Противно на националния наратив, че Румен Радев се е събрал с Делян Пеевски, защото групата му в Народното събрание...

Какво се случва с Краси Радков? Появата му в „Капките“ шокира феновете

Истински шок предизвика появата на Краси Радков в „Като две капки вода“ преди седмица, където той не беше като участник, а гост в публиката....

Калоян Методиев: Структурата на кабинета на Румен Радев е катастрофална

Политологът Калоян Методиев отправи остри критики към предложения от „Прогресивна България“ кабинет и действията на формацията в Народното събрание. В коментар по повод първия...

Десислава Радева: Не знам кой, нито защо го прави. Може би ДАНС и МВР имат идея

Съпругата на новия ни премиер привлече фокуса на вниманието върху себе си. Десислава Радева категорично опроверга появила се в социалните мрежи публикация, в която ѝ...

УЖАСЯВАЩО! Кола премаза хора до банкомат в София (СНИМКА)

Ужасяващ инцидент в София. По данни на СДВР 79-годишен шофьор е блъснал пешеходец и велосипедист, след като объркал педалите и вместо спирачка натиснал газта. Facebook...

Още интересни публикации