сряда, юни 24, 2026

И Корнелия Нинова тръгна с метрото след като разбра, че Мая Манолова се придвижва така СНИМКИ

Най-четени

На нетипична гледка се натъкнаха столичани в софийското метро. В разгара на деня наблюдателни пътници забелязаха, че споделят един вагон не с кого да е, а с лидерката на БСП – Корнелия Нинова.
Шефката на социалистите бе забелязана да се придвижва с градския транспорт в компанията на тайнствен господин. Нинова и спътникът ѝ чинно си закупили билети от касата на метростанцията, което издава, че не са редовни клиенти и не разполагат с карти за месечно ползване, каквито имат повечето граждани, използвайки редовно столичния обществен транспорт. По време на пътуването Корнелия и придружителят ѝ не контактували много. Вместо да разговаря със спътника си, Нинова предпочела да разглежда социалните си мрежи и новинарските сайтове на супертаблет.
Корнелия Нинова не се скъпи: Пръсна 110 бона за сина си РафаилЕдинственият син на Корнелия Нинова е завършил със закъснение магистратура в Стандфордския университ…Aug 16 2019vijti.com

Високотехнологичната джаджа тя извадила директно от дамската си чанта. Очевидно червената лейди е взела пример от премиера Бойко Борисов, който обичайно уплътнява полетите си по работа в чужбина, четейки новини и преглеждайки документи именно на удобен таблет.
Мистерия обаче остава какво е накарало Корнелия да се качи на градския транспорт, при условие че от години тя се движи с лъскав служебен автомобил, който върви с шофьор и бонус – охранители, които са плътно до нея дори когато пазарува хляб и кисело мляко от супера до дома си. На „Позитано“ 20 коментират, че Нинова слязла от любимата си шкода, след като научила, че Мая Манолова, с която са в негласна война, често се придвижва в столицата с метро, особено откакто ѝ отнеха служебния автомобил.

Омбудсманката обаче бе заподозряна от будни граждани в провеждане на най-изтъркана пиар акция, с която цели да покаже, че е близко до народа и не се притеснява да се бута в претъпканите мотриси в час пик.
Припомняме, че наскоро стана ясно, че Корнелия Нинова пръсна 110 бона за сина си Рафаил. Единственият син на Корнелия Нинова е завършил със закъснение магистратура в Стандфордския университет в Америка, узна HotArena.
Името на Рафаил фигурира в списъка със студенти за магистърска програма по статистика на суперпрестижното школо.

- Advertisement -

Според данните тя се е провела в рамките на една година, а по информация на университета церемонията по връчването на дипломите се е състояла преди няколко седмици.
Стандфордският университет е сред най-скъпите в световен мащаб. Той е частен ВУЗ в САЩ, един от най-уважаваните и оценени в страната и по света, писа „Ретро“.
Обучението там струва $62363 годишно, което се равнява на почти 110 хиляди лева. Преди да се сдобие с кетап от „Стандфорд“, синът на Нинова се дипломира като финансов инженер в друг елитен американски университет – „Бъркли“.


Източник: Ретро
Корнелия Нинова се сдобри с майка си на Бузлуджа: Леля Маргарита игра хоро с щерка си СНИМКИКорнелия Нинова и майка ѝ Маргарита отново са стоплили отношенията си, видя „Ретро“. За да подкрепи …Aug 2 2019vijti.com

Последни новини

Румен Радев е замислил нещо страшно за Пеевски

Противно на националния наратив, че Румен Радев се е събрал с Делян Пеевски, защото групата му в Народното събрание...

Какво се случва с Краси Радков? Появата му в „Капките“ шокира феновете

Истински шок предизвика появата на Краси Радков в „Като две капки вода“ преди седмица, където той не беше като участник, а гост в публиката....

Калоян Методиев: Структурата на кабинета на Румен Радев е катастрофална

Политологът Калоян Методиев отправи остри критики към предложения от „Прогресивна България“ кабинет и действията на формацията в Народното събрание. В коментар по повод първия...

Десислава Радева: Не знам кой, нито защо го прави. Може би ДАНС и МВР имат идея

Съпругата на новия ни премиер привлече фокуса на вниманието върху себе си. Десислава Радева категорично опроверга появила се в социалните мрежи публикация, в която ѝ...

УЖАСЯВАЩО! Кола премаза хора до банкомат в София (СНИМКА)

Ужасяващ инцидент в София. По данни на СДВР 79-годишен шофьор е блъснал пешеходец и велосипедист, след като объркал педалите и вместо спирачка натиснал газта. Facebook...

Още интересни публикации