четвъртък, юни 25, 2026

Излезе запис на Сачева: България стана полицейска държава. Управляват я хора, които 20 години се занимават с рекет. Стотици хиляди страдат заради тях

Най-четени

Днес социалният министър Деница Сачева заяви в защита на премиера Борисов, че опозиция на правителството е мафията, заяви Тошко Йорданов в „Студио Хъ” по Телевизия 7/8.

Това е много убедено вътрешно изказване и щеше да е приемливо от нейна гледна точка, ако това мнение й беше последователно. Но дали е така. Вижте какво е мислила същата тая Деница Сачева за ГЕРБ и гербаджийското управление, преди обаче да се бухне във властта, допълни Йорданов.

Бойко Борисов: Спасих българите от миграцията, сега остана и от това да ги спася Иначе ще дойдат и хладилните камиони, както дойдоха в Ню Йорк Бойко Борисов провери текстилен з…Apr 12 2020vijti.com

- Advertisement -

Той пусна видео с изявление на Деница Сачева от времето, в което още не е била във властта.

България стана полицейска държава, но това със сигурност не я направи по-сигурна.

Неведнъж съм казвала, че когато някой се занимава, когато някой идва от силовите структури, ние от него не може да очакваме нещо друго, освен силов ред.

Няма друга опция, защото просто такъв е начинът на мислене на тези хора.

Съвсем естествено, те няма как да мислят по начина, по който мислите вие.

Биографията на човека, който подкрепяте вие определя вашето бъдеще.

Ако в случая с хората, за които говорим от политическа партия ГЕРБ, няма как в продължение на 20 години те да се занимавали с рекет, част от тях.

Няма как те да се занимавали с покровителство на едни ли други сенчести бизнеси и изведнъж внезапно, когато са станали на 40-45 години, да са станали човеколюбци.

В крайна сметка независимо дали говорите за капините, за малините, за здравеопазването или за друго нещата в крайна сметка нагоре по веригата стигат до един общ център.

В крайна сметка България страда заради 100 500 души, които стоят на върха на централизираната пирамида на мафията.

В крайна сметка една държава, която не може да се справи с такива хора, не е държава.

За мен партия ГЕРБ не е дясна партия и има много доказателства, които могат да се видят веднага.

За всички е ясно, че средата е убийствена.

Тази тенденция е в големите градове, усеща се и в София и започна да става застрашителна.

Имам личен опит с голяма част от проблемите, които съпътстват ежедневието на хората.

Първо като човек, който има компания и прави частен бизнес.

На гърба си изпитвам проблеми и трудности със законодателството, с данъчните проверки, с репресиите.

Движението на парите е най-важното, за да има благосъстояние.

В момента движението на парите върви само в кръгове или политически или между монополи и олигарси. 

Когато глупави хора правят договорки надолу по веригата страдат стотици хиляди хора естествено нещата ще са такива.

Как другите нации са отишли и са се защитили с по-качествени политици, а ние не сме.”, казва Деница Сачева.

Какво каза още тя, вижте във видеото по-долу:

 

Сачева: От юли минималната пенсия става 250 лева. 6,5 % ще бъдат повишени останалите пенсии„Мерките, свързани с физическа дистанция трябва да продължат и след извънредното положение. Социална…Apr 25 2020vijti.com

ПЕТЕЛ.БГ

Последни новини

Румен Радев е замислил нещо страшно за Пеевски

Противно на националния наратив, че Румен Радев се е събрал с Делян Пеевски, защото групата му в Народното събрание...

Какво се случва с Краси Радков? Появата му в „Капките“ шокира феновете

Истински шок предизвика появата на Краси Радков в „Като две капки вода“ преди седмица, където той не беше като участник, а гост в публиката....

Калоян Методиев: Структурата на кабинета на Румен Радев е катастрофална

Политологът Калоян Методиев отправи остри критики към предложения от „Прогресивна България“ кабинет и действията на формацията в Народното събрание. В коментар по повод първия...

Десислава Радева: Не знам кой, нито защо го прави. Може би ДАНС и МВР имат идея

Съпругата на новия ни премиер привлече фокуса на вниманието върху себе си. Десислава Радева категорично опроверга появила се в социалните мрежи публикация, в която ѝ...

УЖАСЯВАЩО! Кола премаза хора до банкомат в София (СНИМКА)

Ужасяващ инцидент в София. По данни на СДВР 79-годишен шофьор е блъснал пешеходец и велосипедист, след като объркал педалите и вместо спирачка натиснал газта. Facebook...

Още интересни публикации