петък, юни 26, 2026

Родители се оплакаха: 2-годишното им детенце е било пребито в детска градина

Най-четени

Родители сигнализираха, че 2-годишното им дете е било пребито в детска градина. Снимките на пострадалото дете веднага заляха социалните мрежи, а случая бързо придоби широка общественост. Родителите на детето са потресени от случая.
Към момента е установено, че момченцето е било на детска градина „Пролет“ в Панагюрище. Дядото на детето отишъл да го прибере от заведението, но като го взел видял синини по лицето му. Детето било неспокойно и плачело.
Като попитал учителите във заведението, те му обяснили, че детето е ухапано. В медицинското удостоверение обаче се посочва, че детето е било насилено в областта на лявата и дясната буза.
Възпитателка в ясла наказа 2-годишно да се пържи на люлка, момиченцето било цялото в рани заради силното слънцеВъзпитателка от частна ясла в центъра на София е оставила 2-годишно момиченце да се пържи в продълже…Jul 6 2019vijti.com

Инцидентът станал около 11 часа, но от детската градина не уведомили родителите за случая.
Роднините на 2-годишното дете са сигурни, че срещу него е упражнена агресия. Момченцето не било ухапано, защото синините стигали чак до ухото на детето.
Според родителите на момченцето то е било бито от възпитателката в заведението. Жената обаче отрече да е посягала на детето.
По думите ѝ момченцето си играело с по-голямо дете, което го е захапало по бузата. Въпреки това родителите са категорични в обвиненията си, защото самото дете им казало, че госпожата го е било по дупето и бузите. Дърпала му и едното ухо.
Това предизвика спор между педагозите и роднините на пострадалото момче. Според възпитателите детето не може да говори, а според родителите детето говори добре.

Според директора на детската градина ситуацията била още по-объркана, защото след като дядото видял, че по бузите на детето има синини, той се върнал в заведението и ударил два шамара на госпожата. Това било прецедент в досегашната практика на директорката. Дядото обаче отрича да е постъпвал по този начин.
Директорката е заявила и че ще предаде писмени обяснения на кмета на община Панагюрище. След това, ако се наложи, ще се приложат и санкции.
Родителите на пострадалото момче са категорични, че то ще бъде преместено в друго заведение. Те настояват и в детските градини да бъдат монтирани камери, които да следят за подобни действия.

- Advertisement -

След зачестилите случаи на насилие в детските заведения тази идея допада на много родители.
Източник: faktualno
Зарязаха бебе в гробища, случаен минувач го спаси да не издъхне на жегатаБебе е било оставено само в затворен автомобил при 40 градуса жега на гробищата във варненското с. Т…Jul 9 2019vijti.com

Последни новини

Румен Радев е замислил нещо страшно за Пеевски

Противно на националния наратив, че Румен Радев се е събрал с Делян Пеевски, защото групата му в Народното събрание...

Какво се случва с Краси Радков? Появата му в „Капките“ шокира феновете

Истински шок предизвика появата на Краси Радков в „Като две капки вода“ преди седмица, където той не беше като участник, а гост в публиката....

Калоян Методиев: Структурата на кабинета на Румен Радев е катастрофална

Политологът Калоян Методиев отправи остри критики към предложения от „Прогресивна България“ кабинет и действията на формацията в Народното събрание. В коментар по повод първия...

Десислава Радева: Не знам кой, нито защо го прави. Може би ДАНС и МВР имат идея

Съпругата на новия ни премиер привлече фокуса на вниманието върху себе си. Десислава Радева категорично опроверга появила се в социалните мрежи публикация, в която ѝ...

УЖАСЯВАЩО! Кола премаза хора до банкомат в София (СНИМКА)

Ужасяващ инцидент в София. По данни на СДВР 79-годишен шофьор е блъснал пешеходец и велосипедист, след като объркал педалите и вместо спирачка натиснал газта. Facebook...

Още интересни публикации